Domů / O nás
Výrobci
Údržba dřevěného nábytku

Nábytek z exotického dřeva ošetříte teakovým olejem, který máme v nabídce. Stačí vyčistit a jednou za čas přetřít napuštěným hadříkem.

Nezapomeňte občas zkontrolovat utažení spojů.

Není to nic náročného, výrazně tím prodloužíte spokojené využívání venkovního nábytku.

Odběr novinek
Dětská hřiště

Pro vaše nejmenší najdete v nabídce vše pro vytvoření dobrodružného dětského hřiště. Najdete zde dětské houpačky, prolézačky, skluzavky a dětské domečky.

O nás

Naše firma se zabývá maloobchodem a velkoobchodem od roku 1996. V Jihlavě z našeho prodejního skladu na ulici Polenská nabízíme deskové materiály z produkce Kronospan (OSB desky, dřevotřískové desky, lamino desky, pracovní desky, překližky), palubky, parapety,  dveře a zárubně, spojovací materiál  a kování pro truhláře, zahradní nábytek a stavební řezivo.

Sortiment jsme rozšířily o barvy firmy Caparol - specializovanou prodejnu s mícháním barev. V nabídce jsou fasádní barvy, omítkové barvy a nátěry, lazury a laky,  penetrace a ostatní produkty německé firmy Caparol.  K tomu samozřejmě základní příslušenství a  poradenství.

V prostorách máme i nábytkové a kuchyňské studio, kde nabízíme návrhy nábytku, zaměření, jeho výrobu v naší truhlárně a samozřejmě instalaci.

Doplňkově nabízíme i pronájem lešení systému Altrad Baumann - bezpečné a přitom lehké lešení se snadnou a hlavně rychlou montáží.

V současné chvíli nabízíme rozmanitý sortiment pro truhláře, stavebníky a kutily.

 

Vedle vlastní obchodní činnosti máme vlastní truhlárnu a návrhářské studio kuchyní a nábytku.